';
side-area-logo
Baltic Wood

Baltic Wood to firma cechująca się dynamicznym rozwojem w dziedzinie podłóg warstwowych. Producent który dużą wagę przykłada do jakości swoich produktów. Ogromny wybór podłóg warstwowych w różnych cenach i wybarwieniach. Baltic Wood to podłoga z najlepszych światowych wybiegów.

Baltic Wood Klasy
CHARAKTERYSTYKA SORTÓW DREWNA DĘBOWEGO

Każda podłoga dębowa występuje w określonym sorcie, który podkreśla jej unikalny charakter. Sort prezentuje naturalne cechy drewna takie jak: sęki, układ słoi, obecność twardzieli czy bielu. Oferowane przez Baltic Wood podłogi dębowe są dostępne w kilku sortach, co ułatwia dobranie odpowiedniej podłogi do wybranego stylu wnętrza i swoich upodobań. Twardziel jest to wewnętrzna strefa drewna otaczającego rdzeń, zazwyczaj ciemniejsza. Twardziel nie spełnia funkcji fizjologicznych i nie przewodzi wody. Biel to żywa tkanka drewna o jasnej barwie, obwodowo otaczająca twardziel. Biel jest tkanką o dużej wilgotności, spełniającą funkcję przewodzenia wody, soli mineralnych i substancji wzrostowych w górę, od korzeni do koron. Jest również miejscem gromadzenia substancji zapasowych niezbędnych do życia drzewa w okresie spoczynkowym.

ELEGANCE

Specjalnie selekcjonowana podłoga o łagodnym rysunku, stonowanej i jednolitej barwie drewna.

NATUR

Podłoga o lekkiej zmienności odcieni z drobnymi akcentami sęków i sporadycznie występującym bielem. Występuje tylko w dębie.

CLASSIC

W przypadku gatunków beztwardzielowych (buk, jesion): podłoga o żywej wariacji barw, z mocniejszymi akcentami sęków i występującymi śladami twardzieli, w przypadku gatunków twardzielowych (dąb): podłoga o stonowanym wyglądzie niezawierająca bielu.

VILLA

To podłoga łącząca w sobie charakterystykę sortów Elegance i Classic. Możliwy zarówno łagodny rysunek, ale i mocniejsze akcenty sęków. W przypadku gatunków beztwardzielowych (buk, jesion): podłoga o żywej wariacji barw, z sękami i śladami twardzieli, w przypadku gatunków twardzielowych (dąb): podłoga o stonowanym wyglądzie, bez bielu.

UNIQUE

Podłoga o mocnych kontrastach słoi, z mocnymi akcentami sęków i z bielem.

RUSTIC

Podłoga o mocnych kontrastach słoi, z mocnymi akcentami dużych sęków. Sort występuje tylko w dębie.

SUPERRUSTIC

Rustykalna podłoga o mocnych kontrastach słoi, z mocnymi akcentami dużych sęków oraz bielem. Sort występuje tylko w dębie.

OLD COTTAGE

Podłoga łącząca w sobie cechy sortów Rustic i Superrustic. O rustykalnym charakterze, z mocnymi akcentami dużych sęków, bielem i kontrastem słoi. Sort występuje tylko w dębie.

Baltic Wood

Elite Collection

W kolekcji elite znajdziecie Państwo klasyczne kolory w desce 1-rzędowej. Klient może wybierać między drewnem dębowym a jesionowym. Wykończenie desek w postaci lakieru.

oak-cottage-1r-creamgrey
oak-villa-1r-ivory-cream-mat-lacq-brushed_wnetrze
baltic-wood_ash-mocca-light-1r-matt-lacq-brushed
Baltic Wood

Jeans Collection

Linia trójwarstwowych podłóg drewnianych we wzorze deski 1-rzędowej i klepki 3-rzędowej skomponowanych z drewna europejskiego. Zachwycają naturalnym pięknem podkreślonym lakierem półmatowym, matowym oraz wyszukanymi barwami. Demokratyczne podłogi dla niej i dla niego.

three_4him
two_4him
two_4her
Baltic Wood

Style Collection

Linia trójwarstwowych podłóg drewnianych we wzorze klepki 3-rzędowej skomponowanych z drewna europejskiego, amerykańskiego i egzotycznego. Zachwycają naturalnym pięknem podkreślonym lakierem półmatowym, matowym, olejem ECO oraz wyszukanymi barwami uzyskanymi dzięki różnokolorowym bejcom i olejom.

oak-villa-3r-ivory-cream-matt-lacq-brushed
baltic-wood_ash-classic-3r-cream-matt-lacq
baltic-wood_ash-classic-3r-ginger-root-matt-lacq
Baltic Wood

The Miracless Collection

Designerskie trójwarstwowe podłogi drewniane. 15 wyselekcjonowanych podłóg we wzorze deski 1-rzędowej, których szczotkowane powierzchnie zostały uszlachetnione olejem ECO lub lakierem matowym barwnymi bejcami. Na każdym boku deski znajduje się delikatna mikrofaza. Koncept MIX rozmiarów oferuje wiele rozwiązań ułożenia podłogi.

MIRACLES_Life_render_1500px dluzszy bok
MIRACLES_Love_render_1500px dluzszy bok
MIRACLES_Sound_render_1500px dluzszy bok
Baltic Wood

No Limits Collection

Ultrawytrzymałe trójwarstwowe podłogi drewniane. Kolekcja 12 bezkompromisowych dębowych podłóg we wzorze deski 1-rzędowej. Ultragruba warstwa drewna szlachetnego pozwala na renowację powierzchni aż do 9 razy. Głębia koloru została uzyskana przez uszlachetnienie podłóg barwnych bejcami, olejem ECO lub lakierem matowym bądź półmatowym.

NOLIMITS_Intuition_render_1500px dluzszy bok
NOLIMITS_Passion_render_1500px dluzszy bok
NOLIMITS_Reflection_render_1500px dluzszy bok
Baltic Wood

Timeless Collection

Artystyczne postarzane trójwarstwowe podłogi drewniane. Kolekcja 10 artystycznie postarzanych dębowych podłóg we wzorze deski 1-rzędowej. Każdy rys wykonany ludzką ręką powierzchni deski, niczym pędzlem malarza po obrazie, to zapis osobistych emocji, historii, myśli. Podłogi zachwycają efektami postarzania, m in: heblowaniem i szczotkowaniem, zacięciami, efektem chodnika owadziego czy misternym, również ręcznym, fazowaniem na każdym boku deski.

TIMELESS_Sekrety Verony_render_1500px dluzszy bok
TIMELESS_Sen Starego Malarzaj_render_1500px dluzszy bok
TIMELESS_Sredniowieczny Zamek_render_1500px dluzszy bok
Barlinek

Najważniejszym z oferowanych przez Barlinek produktów jest tzw. deska barlinecka czyli trójwarstwowa podłoga wykonana ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego. Warstwy drewna w desce barlineckiej sklejone są w poprzecznym układzie słojów, a to minimalizuje skutki naturalnej pracy drewna. Deski barlineckie pokrywane są aż siedmioma warstwami lakieru, dzięki czemu podłoga jest znacznie odporniejsza na ścieranie. Podłogi nadają się na ogrzewanie podłogowe.

Barlinek

Smaki życia

1WG000536-arrange-1
1WG000537-arrange-1
1WZ000259-arrange-1
Barlinek

Seria Pure

1WG000290-arrange-1
1WG000292-arrange-1
1WG000543-arrange-1
Barlinek

Seria Life

3WG000308-arrange-1
3WG000310-arrange-1
3WG000317-arrange-1
Barlinek

Seria Decor

3WG000285-arrange-1
3WG000455-arrange-1
3WG000487-arrange-1
Haro

Haro to czołowy niemiecki producent podłóg drewnianych. Producent ma w ofercie bogatą ofertę podłóg warstwowych które cechują się wysoką jakością. Starannie wyszukane drewna, mozolnie obrabiane powierzchnie i wielkie przywiązanie do szczegółów zapewniają niezwykłą jakość. Mocną stroną firmy Haro jest również ciekawy design.

Formaty desek
Formaty desek 2
531958_IN0
parkettmanufactur_Toscana_2V_Eiche_Altholz_struk_525742_Int01
parkettmanufaktur_LA_4V_XL_Raeuchereiche_528925_Int01_
Jawor Parkiet

FertigDeska / FertigParkiet

FertigDeska – to gotowa podłoga lakierowana lub olejowoskowana o konstrukcji dwuwarstwowej. Wierzchnia warstwa szlachetna, wykonana z naturalnego drewna, ma grubość 4 mm lub 6 mm. Do jej produkcji wykorzystano drewno dębu, jesionu lub egzotyczne. Część spodnia zwana stabilizującą ułatwia montaż oraz zwiększa odporność na odkształcenia. Wykonana jest także z liściastego drewna. FertigDeska pokryta jest siedmioma warstwami lakieru lub trzema olejowosku. Dzięki warstwowej technologii podłoga ta jest wyjątkowo wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, dlatego objęta jest aż 30–letnią gwarancją. Podłoga dwuwarstwowa nadaje się do stosowania na ogrzewaniu podłogowym. Wymiary FertigDeski to: grubość: 11 mm lub 14 mm, szerokość: 130 mm – 140 mm, długość: 900 mm – 1200 mm.

FD_Jesion_Linea_Koniak
FP_Dab_Country
FP_Dab_Premium
Rockwood

Podłogi Rockwood produkowane są wyłącznie z naturalnego drewna, dlatego poszczególne ich elementy - deski i klepki - mogą różnić się pomiędzy sobą, jak również względem zdjęć w materiałach marketingowych, odcieniem, występowaniem sęków, układem słoi oraz strukturą ziarnistą. Naturalne zróżnicowanie może być widoczne w porównaniu finalnego produktu do prezentowanych na ekspozycji wzorców. Surowce pozyskujemy zgodnie z surowymi wymogami EUTR tylko i wyłącznie ze sprawdzonych, legalnych źródeł. Posiadamy certyfikat FSC® oraz prawo do używania znaku Rainforest Alliance Certified™, który potwierdza pochodzenie produktu/surowca. Troska o przyrodę jest również potwierdzona certyfikatem zarządzania środowiskowego ISO 14001. Posiadane świadectwo M1 zapewnia, że oferowane produkty spełniają najwyższe normy w zakresieNasze produkty opracowywane są z troską o Państwa komfort. Precyzyjny, bezklejowy system montażu 2G pozwoli na bardzo szybkie położenie podłogi bez zastosowania specjalistycznych narzędzi, czy kleju. Dzięki fabrycznemu wykończeniu wszystkie podłogi Rockwood są gotowe do użytku tuż po montażu. System doskonałego pasowania elementów daje pewność jednolitej powierzchni z idealnie gładkimi łączeniami poszczególnych desek.

Nasze produkty opracowywane są z troską o Państwa komfort. Precyzyjny, bezklejowy system montażu 2G pozwoli na bardzo szybkie położenie podłogi bez zastosowania specjalistycznych narzędzi, czy kleju. Dzięki fabrycznemu wykończeniu wszystkie podłogi Rockwood są gotowe do użytku tuż po montażu. System doskonałego pasowania elementów daje pewność jednolitej powierzchni z idealnie gładkimi łączeniami poszczególnych desek.

rockwood-1
rockwood-2
?
  Salon Nowa Podłoga  
ul. Bohaterów Warszawy 6D
25 – 394 Kielce
otwarte w godzinach:
9.00 – 17.00
w soboty:
9.00 – 13.00