';
side-area-logo
Baltic Wood

Baltic Wood to połączenie trzech rzeczy – miłości do drewna, wiedzy na temat jego fachowej obróbki i zainteresowania designem. Tworzymy podłogi z charakterem, które pozwalają przenieść niepowtarzalność drewnianych wzorów do wnętrz domów i biur naszych klientów. Dbamy o to, by nasze deski były trwałe, odporne na upływający czas i eksploatację, łatwe w konserwacji. Śledzimy najnowsze wzornictwo, by trafić w najróżniejsze gusty – te klasyczne i te bardziej awangardowe. Wszystko po to, by nasi klienci każdego dnia utwierdzali się w przekonaniu, że Baltic Wood to najlepszy wybór.

Mamy podłogę dla każdego

Drewniana podłoga to nie tylko deski w klasycznym, stonowanym odcieniu drewna, choć klasyka ma u nas wierne grono zwolenników. Oferta Baltic Wood to ponad 80 podłóg zamkniętych w 4 kolekcjach. Timeless Collection™ to artystyczne podłogi ręcznie postarzane, dostojne i z charakterem. No Limits Collection™ to dębowe podłogi z ultra grubą warstwą drewna szlachetnego, pozwalające na wieloletnią eksploatację i nawet 9-krotne odnawianie. Melody Collection™ to podłogi klasyczne, eleganckie, w których delikatnie podkreślone zostało to, co najpiękniejsze – charakter drewna. W końcu Jeans Collection™, linia modnych podłóg, we współczesnej, przebojowej kolorystyce, ekonomicznych i łatwych w montażu. Jest w czym wybierać! Podłoga Baltic Wood składa się z trzech warstw. Warstwa drewna szlachetnego (od 2,7-6,6 mm) pokrywana jest siedmiokrotnie lakierem lub dwukrotnie olejem. Obydwa wykończenia tworzą na powierzchni podłogi cienką i jednocześnie elastyczną oraz wytrzymałą warstwę ochronną. Warstwa środkowa (ok. 8,9 mm) to poprzecznie ułożone listwy świerkowe wzmacniające elastyczność podłogi. Warstwa spodnia (ok. 1,6 mm) wykonana z jednolitej łuszczki świerkowej, która stabilizuje i usztywnia całość konstrukcji.

Katalog Podłóg 2017
( kliknij w logo aby otworzyć katalog )
bw
melody_jesionclassic1rcream_lakiermat
timeless_sredniowiecznyzamek1r
melody_dabsuperrustic1r_bialyolejecoszczotkowany
Baltic Wood

Jeans Collection

Dynamiczne trójwarstwowe podłogi drewniane Kolekcja dynamicznych podłóg dębowych, we wzorze deski 1-rzędowej i klepki 3-rzędowej, których szczotkowane powierzchnie zostały uszlachetnione modnymi kolorami, nawiązującymi do klimatu i stylu europejskich metropolii. Każdy kolor dostępny jest w we wzorze deski oraz klepki, dzięki czemu można ułożyć je naprzemiennie w sąsiadujących pomieszczeniach, nie tracąc przy tym jednolitego koloru podłogi. Istnieje możliwość instalacji podłóg na systemie ogrzewania podłogowego.

three_4him
two_4him
two_4her
Baltic Wood

Melody Collection

Ekspresyjne trójwarstwowe podłogi drewniane Kolekcja podłóg drewnianych we wzorze deski 1-rzędowej i klepki 3-rzędowej skomponowanych z drewna dębu, jesiona i merbau. Każdy model z kolekcji zachwyca klasycznym pięknem podkreślonym lakierem półmatowym, matowym, olejem ECO oraz wyszukanymi barwami uzyskanymi dzięki różnokolorowym bejcom. Do wyboru gładkie powierzchnie (Square Edge), modne szczotkowane oraz deski z fazą i mikrofazą. Istnieje możliwość instalacji podłóg przy wykorzystaniu systemu ogrzewania podłogowego.

melody_dabcottage1r_bezowyolejecoszczotkowany
melody_dabsuperrustic1r_lakiermatszczotkowany
melody_hope_dabvilla1r_aspektsurowegodrewna_olejecoszczotkowany
Baltic Wood

No Limits Collection

Ultrawytrzymałe trójwarstwowe podłogi drewniane Kolekcja ultrawytrzymałych dębowych podłóg we wzorze deski 1-rzędowej. Ultragruba warstwa drewna szlachetnego pozwala na renowację powierzchni aż do 9 razy. To unikatowa konstrukcja będąca doskonałym kompromisem pomiędzy długowiecznością deski litej, a stabilnością konstrukcji deski warstwowej. Głębia koloru została uzyskana przez uszlachetnienie podłóg barwnymi bejcami, olejem ECO lub lakierem matowym. Do wyboru modne szczotkowane powierzchnie. Na każdym boku deski elegancka mikrofaza. Istnieje możliwość instalacji podłóg przy wykorzystaniu systemu ogrzewania podłogowego.

nolimits_imagination_dabcottagecocoalight1r_transparentnyolejecoszczotkowany
nolimits_sensation_dabvilla1r_bialyolejecoszczotkowany
nolimits_sense_dabvilla1r_transparentnyolejecoszczotkowany
Baltic Wood

Timeless Collection

Artystycznie postarzane trójwarstwowe podłogi drewniane Kolekcja artystycznie postarzanych dębowych podłóg we wzorze deski 1-rzędowej oraz 3-rzędowej klepki. Każdy rys wykonany ludzką ręką na powierzchni deski, niczym pędzlem malarza po obrazie, to zapis osobistych emocji, historii, myśli. Podłogi zachwycają efektami postarzania, m.in.: heblowaniem i szczotkowaniem, zacięciami, efektem „jak po korniku” czy misternym, również ręcznym, fazowaniem na każdym boku deski. Powierzchnie podłóg w modnej kolorystyce zostały uszlachetnione i zabezpieczone ręcznie wcieranym olejem ECO. Istnieje możliwość instalacji podłóg przy wykorzystaniu systemu ogrzewania podłogowego.

timeless_sekretywerony1r
timeless_wiatrprowansji1r
timeless_zaginionaszkatua1r
Barlinek

Najważniejszym z oferowanych przez Barlinek produktów jest tzw. deska barlinecka czyli trójwarstwowa podłoga wykonana ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego. Warstwy drewna w desce barlineckiej sklejone są w poprzecznym układzie słojów, a to minimalizuje skutki naturalnej pracy drewna. Deski barlineckie pokrywane są aż siedmioma warstwami lakieru, dzięki czemu podłoga jest znacznie odporniejsza na ścieranie. Podłogi nadają się na ogrzewanie podłogowe.

Barlinek

Smaki życia

1WG000536-arrange-1
1WG000537-arrange-1
1WZ000259-arrange-1
Barlinek

Seria Pure

1WG000290-arrange-1
1WG000292-arrange-1
1WG000543-arrange-1
Barlinek

Seria Life

3WG000308-arrange-1
3WG000310-arrange-1
3WG000317-arrange-1
Barlinek

Seria Decor

3WG000285-arrange-1
3WG000455-arrange-1
3WG000487-arrange-1
Haro

Haro to czołowy niemiecki producent podłóg drewnianych. Producent ma w ofercie bogatą ofertę podłóg warstwowych które cechują się wysoką jakością. Starannie wyszukane drewna, mozolnie obrabiane powierzchnie i wielkie przywiązanie do szczegółów zapewniają niezwykłą jakość. Mocną stroną firmy Haro jest również ciekawy design.

Linie produktów w obrębie podłóg z parkietu HARO oferują Państwu olbrzymi wybór desek parkietowych jakości premium, spełniających każde wymagania i oczekiwania estetyczne - od wytrzymałej, klasycznej podłogi z parkietu dębowego aż po eleganckie podłogi z drewna akcji. Jakość jest podstawą działania naszego przedsiębiorstwa i wyznacznikiem dla naszych podłóg z parkietu HARO. Chęć nieustannego ulepszania jest siłą napędową dla naszych nowych rozwiązań. Jako wiodący w Niemczech producent podłóg z parkietu rozumiemy w firmie HARO naszą rolę prekursora dla całej branży. Mocno zakorzenieni w naszej bawarskiej ojczyźnie, obecnie w czwartym i piątym pokoleniu, poświęcamy naszą działalność naturalnemu tworzywu, jakim jest drewno. Wysoki stopień kompetencji można odnaleźć w każdym metrze kwadratowym podłogi z parkietu HARO. Naszą podłogę z parkietu HARO Spa można układać nawet w łazience. To zdumiewające, w jak zasadniczy sposób zmienia się wygląd pomieszczenia dzięki przepięknej podłodze z parkietu. Pomieszczenia nabierają charakteru, zaskakują wymiarami, promienieją przyjemną przytulnością. Naturalność i ciepło pierwotnego surowca jakim jest drewno w niezwykły sposób oddziałują na atmosferę mieszkania i mają nieoceniony wpływ na jakość życia. Stawiajcie Państwo poprzeczkę wysoko - wybierajcie podłogę z parkietu HARO. Czy to deska jednolamelowa, trzylamelowa lub szeroka deska Plaza - pozwólcie Państwo oczarować się różnorodnością naszego asortymentu, który zainspiruje Was do posiadania pięknych parkietów w Państwa domu. Od kuchni, poprzez pokój dzienny, dziecinny i korytarz aż po łazienkę - podłogi z parkietu HARO sprawdzają się wszędzie.

Katalog Podłóg 2017
( kliknij w logo aby otworzyć katalog )
haro2
Katalog Podłóg 2017 Manufaktura
( kliknij w logo aby otworzyć katalog )
haro2

PARKIET HARO – zawsze właściwy wybór

Wygląd
Jako wiodący w Niemczech producent parkietów oferujemy Państwu olbrzymi wybór desek parkietowych premium, spełniających każde wymaganie i zaspakajających każdą estetykę – dodatkowo z uwzględnieniem wymagań aktualnych trendów.

Jakość
Jest podstawą działania naszego przedsiębiorstwa i wyznacznikiem dla naszych podłóg z parkietu HARO. Oferujemy produkty jakości made in Germany, na której mogą Państwo polegać każdego dnia w swoich domach.

Innowacja
Chęć nieustannego ulepszania jest siłą napędową dla naszych nowych rozwiązań. Jako wiodący producent parkietów rozumiemy w firmie HARO naszą rolę prekursora dla całej branży.

Zrównoważony rozwój
Mocno zakorzenieni w naszej bawarskiej ojczyźnie, obecnie w czwartym i piątym pokoleniu, poświęcamy naszą działalność naturalnemu tworzywu, jakim jest drewno. Wysoki stopień kompetencji można odnaleźć w każdym metrze kwadratowym podłogi z PARKIETU HARO.

Formaty desek
Formaty desek 2
strukturaharo1
strukturaharo2
531958_IN0
parkettmanufactur_Toscana_2V_Eiche_Altholz_struk_525742_Int01
parkettmanufaktur_LA_4V_XL_Raeuchereiche_528925_Int01_
Jawor Parkiet

FertigDeska / FertigParkiet

FertigDeska – to gotowa podłoga lakierowana lub olejowoskowana o konstrukcji dwuwarstwowej. Wierzchnia warstwa szlachetna, wykonana z naturalnego drewna, ma grubość 4 mm lub 6 mm. Do jej produkcji wykorzystano drewno dębu, jesionu lub egzotyczne. Część spodnia zwana stabilizującą ułatwia montaż oraz zwiększa odporność na odkształcenia. Wykonana jest także z liściastego drewna. FertigDeska pokryta jest siedmioma warstwami lakieru lub trzema olejowosku. Dzięki warstwowej technologii podłoga ta jest wyjątkowo wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, dlatego objęta jest aż 30–letnią gwarancją. Podłoga dwuwarstwowa nadaje się do stosowania na ogrzewaniu podłogowym. Wymiary FertigDeski to: grubość: 11 mm lub 14 mm, szerokość: 130 mm – 140 mm, długość: 900 mm – 1200 mm.

Katalog Podłóg 2017
( kliknij w logo aby otworzyć katalog )
jawor

Design Experience – Linia desek dedykowana architektom

design-experience
de_dab_color_luna
de_dab_color_vulcano
de_dab_retro_pasieka

FertigDeska Luxury – Nowy wymiar desek

fertigdeska-luxury
220_dab_color_luna
220_dab_color_vulcano
220_dab_color_avorio

Chevron – Klimat pałaców znad Loary

chevron
fd_ch_dab_country
fp_ch_dab_color_avorio
fd_ch_dab_color_alabastro

Color Inspiration – Barwy inspirowane Italią

color-inspiration
ci_dab_color_vulcano
ci_dab_color_grigio
ci_dab_color_nero
Rockwood

Podłogi Rockwood produkowane są wyłącznie z naturalnego drewna, dlatego poszczególne ich elementy - deski i klepki - mogą różnić się pomiędzy sobą, jak również względem zdjęć w materiałach marketingowych, odcieniem, występowaniem sęków, układem słoi oraz strukturą ziarnistą. Naturalne zróżnicowanie może być widoczne w porównaniu finalnego produktu do prezentowanych na ekspozycji wzorców. Surowce pozyskujemy zgodnie z surowymi wymogami EUTR tylko i wyłącznie ze sprawdzonych, legalnych źródeł. Posiadamy certyfikat FSC® oraz prawo do używania znaku Rainforest Alliance Certified™, który potwierdza pochodzenie produktu/surowca. Troska o przyrodę jest również potwierdzona certyfikatem zarządzania środowiskowego ISO 14001. Posiadane świadectwo M1 zapewnia, że oferowane produkty spełniają najwyższe normy w zakresieNasze produkty opracowywane są z troską o Państwa komfort. Precyzyjny, bezklejowy system montażu 2G pozwoli na bardzo szybkie położenie podłogi bez zastosowania specjalistycznych narzędzi, czy kleju. Dzięki fabrycznemu wykończeniu wszystkie podłogi Rockwood są gotowe do użytku tuż po montażu. System doskonałego pasowania elementów daje pewność jednolitej powierzchni z idealnie gładkimi łączeniami poszczególnych desek.

Nasze produkty opracowywane są z troską o Państwa komfort. Precyzyjny, bezklejowy system montażu 2G pozwoli na bardzo szybkie położenie podłogi bez zastosowania specjalistycznych narzędzi, czy kleju. Dzięki fabrycznemu wykończeniu wszystkie podłogi Rockwood są gotowe do użytku tuż po montażu. System doskonałego pasowania elementów daje pewność jednolitej powierzchni z idealnie gładkimi łączeniami poszczególnych desek.

rockwood-1
rockwood-2
?
  Salon Nowa Podłoga  
ul. Zagórska 4
25 – 355 Kielce
otwarte w godzinach:
9.00 – 17.00
w soboty:
9.00 – 13.00