';
side-area-logo
Listwy przypodłogowe
Drewniane

W ofercie mamy listwy drewniane takich producentów jak: Pedross.

Do malowania / malowane

W ofercie mamy listwy do malowania firmy Pedross, Barlinek i Prestige Decor.

PRESTIGE Decor zajmuje się produkcją listew przypodłogowych. Początki działalności firmy sięgają 1995 roku. Jako jedna z pierwszych firm na rynku polskim zajęła się produkcją i sprzedażą listew przypodłogowych z MDF, pokrytych farbą wykończeniową. W miarę zdobywania coraz szerszej rzeszy usatysfakcjonowanych Klientów firma wprowadziła coraz większą liczbę wzorów listew, oferować szeroką gamę możliwości ich wytworzenia zgodnie z indywidualnymi życzeniami Odbiorców.

1508978_600320270017976_1773958083_n
Listwy lakierowane

Prestige decor wykonuje listwy przypodłogowe z dwóch podstawowych grup materiałów – z płyt MDF oraz farb. Najczęściej stosowanym przez nas materiałem jest płyta MDF (Medium Density Fibreboard) o jednolitej gęstości i składzie surowca, z którego powstaje. Dzięki takim właściwościom produkt doskonale nadaje się do obróbki skrawaniem.

Listwy wilgocioodporne

Na życzenie Klientów możliwe jest lakierowanie listew farbą w wybranym kolorze z palety RAL oraz NCS. Na specjalne zamówienie, po wcześniejszym uzgodnieniu i wycenie, możliwe również listwy przypodłogowe w wysokościach i grubościach innych niż standardowe oraz listwy w standardzie tzw. wysokiego połysku. Montaż listew możliwy jest również w pomieszczeniach, w których występuje podwyższona wilgotność powietrza, np. w łazienkach. Istnieje także możliwość zabezpieczenia całej listwy specjalną powłoką zapobiegającą wchłanianiu wilgoci przez materiał bazowy MDF.

Listwy fornirowane

Forniry naturalne powstają przez obróbkę skrawaniem drewna występującego w naturze wybarwianego na całej jego grubości (ok. 1 mm). Charakteryzują się pewną zmiennością detali występujących na jego powierzchni, właściwą dla drewna, które czynią z niego prawdziwie niepowtarzalny materiał, zróżnicowany pod względem odcieni, usłojenia, sęków, czy przebarwień.

Fornirowane

W ofercie mamy listwy fornirowane firmy Pedross, Barlinek i Prestige Decor.

?
  Salon Nowa Podłoga  
ul. Zagórska 4
25 – 355 Kielce
otwarte w godzinach:
9.00 – 17.00
w soboty:
9.00 – 13.00