';
side-area-logo
DRE

Szeroka oferta drzwi do których budowy używane jest drewno zarówno krajowe jak również zagraniczne. Bez wątpienia jeden z liderów na rynku drzwi płytowych i ramowych. Urozmaicona oferta pod względem ceny jak i wzorów. Firma stosuje kilka rodzajów zamków w tym najpopularniejsze w ostatnim czasie, magnetyczne.

start__0008_NELLA1_bianco
start__0009_ILIS2_cubanit
start__0010_ILIS2_bigio
Pol-Skone

Jedna z najpopularniejszych firm na rynku. Bogata oferta skrzydeł wewnętrznych, zewnętrznych i technicznych. Ciekawe rozwiązania z zastosowaniem kaset do systemu przesuwnego. Pol-Skone jako jeden z nielicznych producentów dopuszcza możliwość fabrycznego skracania drzwi. Pol-Skone do swoich wyrobów używa wysokiej jakości drewna. Oprócz bogatej palety kolorów i oklein firma dopuszcza zastosowanie fornirów naturalnych. Na życzenie istnieje możliwość wyboru rodzaju przeszklenia.

Impuls
Sempre Verse
Nostre
Porta

Jeden z liderów na rynku drzwi wewnętrznych. Bogata i zróżnicowana oferta sprawia że każdy klient znajdzie coś dla siebie. Porta to kilka różnych segmentów drzwi od kolekcji verte po skrzydła o wyglądzie klasycznym jak również skrzydła segmentu premium. Porta verte to oferta dla osób ceniących jakość a jednocześnie decyduje kryterium niskiej ceny.

Porta HARMONY C0
Porta INSPIRE B.2
Porta ROYAL Pełne
Leon

Drzwi klasy premium dla najbardziej wymagających klientów. Doskonałe wzornictwo i perfekcyjne wykonanie w każdym calu. Mocne strony firmy to solidne wykonanie, wysoka precyzja jak również możliwości wykonania drzwi i kasety do zabudowy na dowolne wymiary. Pozwala to na nieograniczone możliwości aranżacyjne. Produkty firmy Leon cieszą się dużym powodzeniem wśród architektów którzy często wykorzystują je w swoich aranżacjach.

S02 net
S05 net
1
Invado

Invado to jeden z mniejszych producentów na rynku drzwi. Mocne strony tego producenta to atrakcyjne ceny, interesujące modele, ciekawe wzory oklein. Możliwość zamówienia skrzydeł przylgowych, bezprzylgowych jak również przesuwnych.

Invado LARINA_SATI_2_(2015)
Invado naścienny
Invado VERSANO_2 (2016)
Persecto

Persecto to nowa marka drzwi wewnętrznych, które doskonale sprawdzą się w każdym domu, mieszkaniu i firmie. Dzięki innowacyjnej technologii i doświadczeniu wiodących producentów nasze drzwi mają wysoką jakość. Produkty Persecto stanowią połączenie trwałości i uniwersalności. Bogate wzornictwo drzwi stanowią integralną część każdego domu, ponieważ oddzielają domowe ognisko od chaosu codziennego życia. Persecto zainspiruje Cię różnorodnością wzornictwa. Odkryjemy przed Tobą drzwi, które zachwycą najbardziej indywidualne gusta.

siena
trim
verte-b
?
  Salon Nowa Podłoga  
ul. Bohaterów Warszawy 6D
25 – 394 Kielce
otwarte w godzinach:
9.00 – 17.00
w soboty:
9.00 – 13.00