';
side-area-logo
Baltic Wood

Posiadamy w swojej ofercie preparaty firmy Baltic Wood. Wszystkie preparaty posiadamy od ręki w salonie.

Koncentrat do czyszczenia podłóg lakierowanych.

Doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji drewnianych podłóg pokrytych lakierem. Pojemność 1000 ml

Preparat do odswiezania podlog lakierowanych - matowy
Preparat do odświeżania podłóg lakierowanych – matowych

Zabezpiecza drewnianą podłogę pokrytą lakierem matowym przed zarysowaniami, odświeża ją, jednocześnie pozostawiając na powierzchni podłogi warstwę ochronną. Pojemność 1000 ml Zużycie ok. 1 l/40-45 m²

Preparat do odswiezania podlog lakierowanych - polmatowy
Preparat do odświeżania podłóg lakierowanych – półmatowych

Zabezpiecza drewnianą podłogę pokrytą lakierem półmatowym przed zarysowaniami, odświeża ją, jednocześnie pozostawiając na powierzchni podłogi warstwę ochronną. Pojemność 1000 ml Zużycie ok. 1 l/40-45 m²

Preparat do odswiezania podlog drewnianych - olej bezbarwny i barwiony
Preparat do odświeżania podłóg olejowanych – olej bezbarwny i barwiony

Zabezpiecza drewnianą podłogę pokrytą olejem bezbarwnym lub kolorowym przed zarysowaniami, odświeża ją, jednocześnie pozostawiając na jej powierzchni warstwę ochronną. Pojemność 1000 ml Zużycie ok. 1 l/100 m²

Preparat do odswiezania podlog drewnianych - olej bialy (1000 ml)
Preparat do odświeżania podłóg olejowanych – olej biały

Zabezpiecza drewnianą podłogę pokrytą olejem białym przed zarysowaniami, odświeża ją, jednocześnie pozostawiając na jej powierzchni warstwę ochronną. Pojemność 1000 ml Zużycie ok. 1 l/100 m²

Barlinek

Posiadamy w swojej ofercie preparaty firmy Barlinek. Wszystkie preparaty posiadamy od ręki w salonie.

Protektor Koncentrat

Środek do bieżącej pielęgnacji podłogi. UŻYTKOWANIE Rozcieńczanie 100 ml w 5 l wody. Mycie za pomocą zwilżonego mopa.

komplet-male
Protektor Komplet

Środek do okresowego stosowania. Usuwa pozostałości na podłodze po środkach Protektor Koncentrat i Blask, oraz innych środkach czyszczących. Obowiązkowo stosowany przed nałożeniem środka Protektor Blask. UŻYTKOWANIE Rozcieńczanie 50ml w 5 l wody. W przypadku mocno zabrudzonych podłóg rozcieńczyć 300 ml w 5 l wody. Mycie za pomocą zwilżonego mopa.

quickmop
Quick Mop

Doskonały mop do pielęgnacji podłogi. Opakowanie zawiera 2 pady.

Bona

Posiadamy w swojej ofercie preparaty firmy Bona. Wszystkie preparaty posiadamy od ręki w salonie.

Bona Care Floor Cleaner 1L / 4L

Bona Care Floor Cleaner jest przeznaczony do czyszczenia wszystkich typów podłóg drewnianych lakierowanych, nie woskowanych. Bona Care Floor Cleaner jest gotowym do użycia produktem. Dostępny jest również w 4 litrowym opakowaniu uzupełniającym.

cleaner 5l albo 1l
Bona Care Floor Cleaner 1L / 5L

Bona Parkett Cleaner jest skondensowanym, lekko alkalicznym, środkiem czyszczącym, przeznaczonym do czyszczenia polakierowanych podłóg drewnianych i korkowych. Służy on zarówno do bieżącej pielęgnacji, jaki i czyszczenia bardzo brudnych podłóg, nie usuwając z powierzchni warstwy Bona Parkett Polish, czy Bona Freshen Up.

polishgloss 5l albo 1l
Bona Parkett Polish 1L / 5L mat / połysk

Bona Parkett Polish jest gotowym do użycia produktem na bazie wody, przeznaczonym do pielęgnacji polakierowanych podłóg drewnianych zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i użytecznosci publicznej. Zwiększa ochronę podłogi przed ścieraniem i wilgocią, i nadaje powierzchni ładny połysk, bez konieczności polerowania.

woodfloorrefresher_320
Bona Care Rerfresher 4L

Bona Care Rerfresher jest gotowym do użycia środkiem na bazie wody, przeznaczonym do ochrony i konserwacji lakierowanych oraz fabrycznie lakierowanych podłóg drewnianych oraz korkowych, zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej. Odnawia on zarysowaną i matową powierzchnię podłogi, przywracając jej świeży wygląd oraz chroniąc ją przez ścieraniem.

Spraymop_320
Bona Spray Mop

Nowy Mop ze spryskiwaczem Bony umożliwia czyszczenie oraz utrzymywanie drewnianej podłogi w nienagannym porządku. Ergonomiczny oraz łatwy w użyciu, Spray ze spryskiwaczem jest bardzo prosty w montażu, a dzięki specjalnie zaprojektowanemu pojemnikowi, szybko można go uzupełniać. • Mop ze spryskiwaczem • Pojemnik na środek czyszczący Wood Floor Cleaner • Wkład do mopa z mikrofibry

BonaWoodFloorCleanerCartridge ML3
Bona Spray Mop 850 ml

Środek do czyszczenia podłóg drewnianych (wkład do Spray Mopa) został opracowany specjalnie do skutecznego czyszczenia lakierowanych i woskowanych podłóg drewnianych. Jest to wygodny i gotowy do użycia preparat czyszczący o neutralnym pH, nadający się także do stosowania na podłogach laminowanych, woskowanych i olejowanych.

hardfloorrefresher_320
Hard Floor Refresher 1L

Bona Hard Floor Refresher jest gotowym do użycia środkiem odświeżającym na bazie wody, przeznaczonym do różnorodnych podłóg twardych włączając podłogi laminowane, winylowe, linoleum, terrakoty, nieszkliwione kafelki (ceramika, kamień), podłogi z kamienia i uszczelnionego marmuru. Bona Hard Floor Refresher jest łatwy w użyciu i przywraca długotrwały blask matowym powierzchniom.

hardfloorcleaner_320
Hard Floor Refresher 1L

Gama produktów Bona do podłóg twardych przeznaczona jest do podłóg laminowanych, ceramicznych i winylowych. Ułatwiają one codzienne czyszczenie oraz czyszczenie podłóg bardzo zabrudzonych.

hardfloorrefill_320
Hard FLoor Cleaner Refill 4 L

4 litrowy płyn Bona do podłóg laminowanych, ceramicznych, winylowych oraz marmurowych służący do napełniania mniejszych pojemników. Produkt jest gotowy do użycia.

R848T  370x320
Bona R848T

Bona R848T jest elastycznym, 1-komponentowym klejem silanowym służącym do przyklejania różnych rodzajów podłóg drewnianych, który spełnia normę EN 14293 (miękki) Utwardzony klej - podobnie do klejów konwencjonalnych - jest w stanie wstrzymać napór podczas pęcznienia drewna, podczas gdy jego odporność na kurczenie się jest bardzo niska. Zastosowanie gruntu zwykle nie jest konieczne. Klej utwardza się podczas reakcji z wilgocią. Wielkość opakowania 5400ml (około 8,4kg)

d501_320
Bona D501

Bona D501 jest 1-komponentowym gruntem dyspersyjnym służącym do przygotowania podkładu przed zastosowaniem klejów silanowych. Nadaje się do stosowania na wszystkich chłonnych podkładach (cementowych, wykonanych z siarczanu wapnia, płytach OSB i wiórowych). Głównym celem zastosowania tego produktu jest związanie pyłu z podkładem. Grunt zawiera mniej akrylantów, aby uniknąć reakcji z klejami na bazie silanu.

Wineo

Posiadamy w swojej ofercie preparaty firmy Wineo. Wszystkie preparaty posiadamy od ręki w salonie.

Dr.Schutz Płyn czyszczący do laminatu (koncentrat) 0,75L

Środek do Codziennej Pielęgnacji – aktywny środek usuwający brud oraz pozostałości po tłuszczach do codziennego mycia wykładzin poliuretanowych, podłóg poliuretanowych i wykładzin zabezpieczonych powłoka poliuretanową PU Siegel oraz zabezpieczonych powłoką poliuretanową przez producenta wykładziny; produkt skomponowany na bazie poliuretanu, bardzo dobrze czyszczący podłogę z codziennego zabrudzenia jednocześnie pozostawiający film poliuretanowy dodatkowo wzmacniający powierzchnię podłogi – PH = 9,5 – wydajność 1,00 l = 1.000 m2 – sposób mycia: ręcznie mopem lub maszynowo

?
  Salon Nowa Podłoga  
ul. Zagórska 4
25 – 355 Kielce
otwarte w godzinach:
9.00 – 17.00
w soboty:
9.00 – 13.00